Замовляйте новорічне декорування у професіоналів

+38 (063) 292-56-97

Передчуття свята з’являється у нас із початком грудня, появою першого снігу і запалювання святкових гірлянд на вітринах магазинів. Новорічні та різдвяні клопоти захоплюють нас та відтісняють на задній план більшість інших турбот. Проте створеною вдома атмосферою тепла та свята ми маємо можливість насолоджуватися переважно на вихідних, адже будень проводимо здебільшого на роботі.

Декорування робочого місця

Щоб атмосфера очікування свята та подарунків  не затьмарювалася робочими буднями, варто подбати про створення затишку і новорічно-різдвяної атмосфери на своєму робочому місці, де власне і проводимо більшість свого часу. Адже, приходячи зранку на роботу, ми практично цілий день знаходимося у цьому приміщенні. А найкраще, звичайно, за згоди колег та свого керівництва, варто прикрасити і не лише своє робоче місце, а й цілий офіс. 

Підключивши свою фантазію та  трішки креативу, можна надати кабінету чи офісу незабутнього вигляду на всі зимові свята. Варто щоб першим кроком було прибирання простору від зайвих предметів та паперу. Адже захаращене приміщення не виглядатиме стильно та елегантно. Принагідно для більш раціонального використання простору можна здійснити деякі перестановки у інтер’єрі та дещо змінити стиль кабінету.

 Варто визначитися із колірною гамою декору, адже різнокольорова веселка – не найкращий варіант для офісних приміщень. Найчастіше використовують два-три основних кольори, часто беруть за основу корпоративний колір, який найбільше асоціюється у клієнтів із Вашою компанією.

Ялинка, як обов’язковий атрибут Нового року та Різдва у сучасній інтерпретації не лише зелена красуня із лісу чи штучна ялинка із магазину, підійшовши творчо до цього питання можна створити ялинку із підручних матеріалів (паперу, одноразового посуду, книжок, ватних дисків, різнокольорових стікерів, ручок чи олівців і безлічі інших матеріалів), із продукції компанії та поряд із тим не перейти тонку межу і не створити  у офісі хаосу та безладу. При цьому не варто забувати про техніку безпеки та не зіпсувати свято для себе та співробітників.

Професійне новорічне декорування офісів у Львові

Декорування вхідних дверей, вікон, рецепції, стін та столів – найкраще таку роботу довірити професійним стилістам та дизайнерам інтер’єру. Часто у офісах, де приймають щоденно багато клієнтів, влаштовують тематичні фотозони. Водночас це є і досить хорошою маркетинговою ідеєю для реклами фірми. Декорування професіоналами забезпечить креативний та оригінальний дизайн, незабутню атмосферу свята та затишку, у Вас не буде неприємних сюрпризів у вигляді гірлянд, які не світяться чи малопривабливих кульок. Ми пропонуємо свої послуги професійних дизайнерів інтер’єру для новорічного та різдвяного декорування офісів, будинків та створення тематичних фотозон та зон для відпочинку та релаксу. 

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!